11:48, 08 Січня 2020

На Волині за грудень вилучили 162 кілограми незаконної риби

У період з 1 по 31 грудня 2019 року державними інспекторами Волинський рибоохоронний патруль провів 20 рибоохоронних рейдів та викрив 56 порушень природоохоронного законодавства, з яких 13 – грубі.

Про це інформує рибоохоронний патруль Волині.

Також склали 21 протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та шість – за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (незаконне придбання чи збут водних біоресурсів). Крім цього, оформили 16 актів виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«За цей період на порушників накладено 8 891 грн штрафів. Збитки, завдані рибному господарству, склали 1 700 грн. Під час проведених рибоохоронних заходів державні інспектори вилучили 162 кг водних біоресурсів, з яких 142 кг – на ринках. Також вилучили дев’ять од. заборонених знарядь лову та ще 39 од. – за актами безхазяйного майна», – повідомив керівник Волинського рибоохоронного патруля Тарас Куньчик.

Крім цього, 18 справ передали до судів для притягнення винних осіб до адміністративної відповідальності.

Для прикладу, 11 грудня Волинський рибоохоронний патруль викрив грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на оз. Луки, поблизу с. Дубечно Старовижівського району Волинської області. Так, близько першої ночі виявлено громадянина, який здійснював підводне полювання з перевищенням добової норми вилову. Порушник перевищив норму на 2 кг (5 екз. щуки). Збитки, завдані рибним запасам, склали 1 700 грн.

На громадянина склали адміністративний протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Знаряддя лову вилучили. Матеріали справи направили до суду для притягнення порушника до відповідальності та відшкодування завданої шкоди.

В Управлінні Держрибагентства у Волинській області функціонує телефонна «гаряча лінія»: (067) 360-78-40. Про порушення Правил любительського і спортивного рибальства та порядку придбання чи збуту риби прохання повідомляти за вказаним номером телефону.

Нагадуємо, на водоймах Волині триває осінньо-зимова заборона на лов водних біоресурсів у зимувальних ямах. Триватиме вона до початку весняно-літньої заборони на період нересту водних біоресурсів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: