13:55, 08 листопада 2019

На Волині з початку року на дорогах загинули 93 людини

Порушення правил маневрування і перевищення безпечної швидкості залишаються найпоширенішими причинами аварій. Про це свідчить моніторинг, проведений відділом розшуку та опрацювання матеріалів ДТП, за 10 місяців 2019 року, — інформують волинські патрульні на своїй сторінці у “Фейсбук”. 

За даними поліцейських, основними причинами автопригод, які скоїли протягом звітного періоду, є:

– порушення правил маневрування — 732 автопригоди або (31 %) від усіх ДТП,

– перевищення безпечної швидкості руху – 647 ДТП (27 %),

– недодержання дистанції – 282 ДТП (12 %),

– керування транспортним засобом у нетверезому стані – 154 ДТП (7 %),

– порушення правил проїзду перехресть – 148 ДТП (6 %).

Крім того, водії порушують правила проїзду пішохідних переходів, правила зупинки і стоянки та правила обгону.

4 аварії трапилися через перевтому і сон за кермом та ще 4 – через порушення вимог ПДР погоничами тварин.

22 ДТП сталися через перехід дороги у невстановленому місці, 9 – через неочікуваний вихід на проїзну частину, 1 – через пішохода в нетверезому стані: а це вже відповідальність пішоходів, учасників дорожнього руху.

Загалом, за січень-жовтень 2019 року на вулично-дорожній мережі Волинської області зареєстрували 2358 ДТП. З початку року на дорогах загинули 93 особи. 30 людей загинули в результаті зіткнення транспортних засобів, 29 – в результаті наїзду на пішохода, 11 – наїзду на велосипедиста, 11 – перекидання транспортного засобу, 3 – наїзду на перешкоду та ін.

“На жаль, констатуємо, що динаміка дорожньо-транспортних пригод з загиблими і потерпілими є майже незмінною. Люди вперто порушують ПДР і гинуть на дорогах. Найстрашніше, коли через дорослих страждають діти. З початку року на дорогах області травмувалось 150 дітей та 9 дітей загинули. Четверо загиблих дітей були пасажирами транспортних засобів, також травмувалась 81 дитина-пасажир, тому вкотре звертаємось і наполегливо просимо: дбайте про безпеку дітей, користуйтесь спеціальними засобами, аби належно фіксувати дітей в автомобілях! Не через те, що за це штрафуватимуть, а щоб зберегти життя найменших!”, — наголошують патрульні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: