16:59, 16 Грудня 2019

На Волині з нагоди Дня української армії відбувся турнір з футболу

13 грудня 2019 року в м. Нововолинську відбувся обласний турнір з футболу ліги СУПЕР UA «Родинна ліга СУПЕР UA 16 + 2019».

Про це повідомляє прес-служба Волинського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”.

Родинний турнір “СУПЕР UA” проводять з метою залучення дорослих та дітей до систематичних занять фізичною культурою і спортом; організації активного змістовного дозвілля в колі сім’ї та друзів; пропаганди активного здорового способу життя та протистояння шкідливим звичкам; залучення дорослих у вихованні дітей у спільному проведенні активного дозвілля; забезпечення зайнятості дорослих і дітей у вільний від роботи і навчання час та покращення їх фізичного здоров’я за допомогою рухової активності; сприяння зміцненню патріотичного духу українського суспільства.

На відкритті турніру присутні керівник відділу молоді і спорту Тетяна Супрунюк, директор Волинського  обласного  ЦФЗН «Спорт для всіх» Володимир Новосад, заступник директора Волинського  обласного  ЦФЗН «Спорт для всіх» Альона Ковальчук, директор СОКу «Шахтар» Володимир Цвид, головний спеціаліст відділу у справах молоді і спорту Надія Дячук, представник оргкомітету, волонтер НЦДВ ОМ 7МБ Костянтин Франчук, директор ВКФ «Мрія» Олександр Ільницький.

У турнірі Ліги СУПЕР UA 16+ прийняли участь 4 команди, сформовані з одного, чи двох навчальних закладів I-IV р. акредитації. Під час гри в команді на полі 2 юнаки (учень, студент чи військовослужбовець срочної служби) і троє дорослих.  Гра проходить у два тайми по 10хв.

Отже, призові місця розподілилися таким чином:

І місце посіла команда Нововолинського центру професійної освіти;

ІІ місце команда ЗОШ № 6, м. Нововолинськ;

ІІІ місце виборола команда «Турія», Турійський район.

А переможцями у номінаціях: «Найколоритніший учасник» став Крутій Віталій, 39 ЗРП; «Кращий пенальтіст серед юнаків» син учасника АТО-ООС Гнатюк Вадим, «Турія»; «Кращий пенальтіст серед дорослих» Вадим Мельник, «Турія»; «Кращий забитий м’яч у ворота з далекої відстані» Дем’янчук Микола, 39 ЗРП. На завершенню турніру переможці та призери отримали медалі, дипломи, кубки та призи від організаторів заходу.

Також відбулася Всеукраїнська інформаційно-пропагандистська акція «Червона картка» – «Реальність починається з тебе!», яку організував Волинський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: