19:50, 07 листопада 2023

На Волині з гуманітарною місією побували представники Української Церкви «Нове життя» з США

На Ковельщині з гуманітарною місією побували представники Української Церкви «Нове життя» з міста Спартанбург штату Південна Кароліна.

Про це повідомляють на веб-сайті Ковельської РВА.

Церква «Нове життя» — одна з багатьох релігійних громад, які моляться за перемогу України, збирають і передають допомогу для армії та постраждалим від військових дій, інвалідам та малозабезпеченим громадянам.

6 листопада представники релігійної громади поспілкувалися з начальником Ковельської районної військової адміністрації, головою Ковельської районної ради, нещодавно відвідали позиції українських військових на Сході України з духовно-гуманітарною місією.

Нашим бійцям дуже потрібна увага, духовна, моральна, всебічна підтримка, зазначила керівник району.

За плідну волонтерську діяльність, значний внесок у справу підтримки Збройних Сил України, що виборюють незалежність, суверенітет і територіальну цілісність Української держави, допомогу громадянам, які потерпають від війни в зоні бойових дій, непохитну віру в Перемогу народу України над російським агресором представникам Української Церкви «Нове життя» вручили Подяки начальника Ковельської районної військової адміністрації, Ковельської районної ради.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: