21:25, 15 листопада 2019

На Волині виявили порушників правил рибальства

У період з 8 по 14 листопада Волинський рибоохоронний патруль здійснив рибоохоронний рейд водоймами Волинської області.

Про це повідомляє Волинський рибоохоронний патруль.

Порушення природоохоронного законодавства зафіксували на території Любешівського, Камінь-Каширського, Маневицького та Рожищенського районів.

Під час рейду викрили порушника правил рибальства, що знаходився поблизу водойми з сіткою. Інцидент стався на р. Коростинка, поблизу с. Великий Курінь Любешівського району. На порушника склали протокол за ч. 3 ст. 85 КУпАП. Також після обстеження на водоймі виявили та вилучили дві безгосподарські сітки.

13 листопада на оз. Ольблє, поблизу с. Осівці Камінь-Каширського району виявили безгосподарське майно. З водойми вилучили сім сіток, загальною довжиною 250 м, та дві “раколовки”. Аналогічне порушення зафіксували на р. Конопелька Рожищенського району, де вилучили чотири безгосподарські сітки. Склали відповідні акти.

Наступного дня зафіксували грубе порушення правил рибальства. На старому руслі р. Стир, поблизу с. Годомичі Маневицького району виявили порушника, що здійснював вилов водних біоресурсів забороненим знаряддям — сіткою. На особу оформили протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Матеріали справи направили до районного суду для притягнення правопорушника до відповідальності.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: