22:15, 04 Червня 2024

На Волині виявили порушників нерестової заборони на вилов риби

Держекоінспекція продовжує протидіяти незаконному вилову водних біоресурсів.

Про це повідомляють на сторінці Державної екологічної інспекції у Волинській області у «Фейсбук».

Так, з 27 по 31 травня державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Волинської області провели дев’ять заходів, спрямованих на запобігання громадянами порушень правил рибальства, виявлення та фіксації адміністративних правопорушень у сфері охорони, використання та відтворення водних біоресурсів під час дії нерестової заборони, зокрема:

На водоймах Луцького району вилучили 12 безгосподарних сіток рибальських загальною довжиною 650 метрів.

Під час обстеження річки Стохід поблизу села Рудка-Червинська Камінь-Каширського району, виявили раколовний ятер довжиною дев’ять метрів.

За результатами обстежень рибогосподарських водних об’єктів по виявлених порушенням на водоймах Ковельського району до адміністративної відповідальності притягнули двох громадян по ч. 3 ст. 85 КУпАП.

«Вкотре нагадуємо, що 1 квітня 2024 року розпочалась нерестова заборона на вилов риби. Відповідно до Правил рибальства, під час нересту дозволено суто любительське рибальство на водоймах загального користування гачковими знаряддями вилову з кількістю гачків не більш як два на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою.

Додатково інформуємо, що наказом Волинського рибоохоронного патруля від 25.03.2024 № 38 внесено окремі зміни до нерестового періоду, а саме: період нересту на водосховищах Волинської області встановлений по 9 червня 2024 року (а на озерах залишено без змін – по 10 червня)», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: