19:10, 14 Серпня 2020

На Волині виявили паліїв трави

Трьох нічних паліїв виявили рятувальники з екологом у Володимир-Волинському районі. Вони понесуть адміністративну відповідальність за свої дії.

Про це повідомляють на веб-сайті УДСНС України у Волинській області.

13 серпня рятувальники разом із головним інспектором екологічної інспекції у Волинській області здійснили профілактичний рейд на території Зимнівської об’єднаної територіальної громади.

У селах Зимне, Селець, Хобултова, Житані, Жовтневе Володимир-Волинського району учасники рейду спілкувалися із місцевим населенням, нагадували громадянам про адміністративну відповідальність за випалювання посуші, стерні та будь-яких пожнивних залишків, яка, до речі, збільшена у 18 разів.

Свідомі селяни дослухалися порад рятувальників та еколога, але були й такі, які вирішили, що під покровом ночі їх підпалів сухої рослинності не буде видно. Тож троє мешканців Володимир-Волинського району цієї ночі були зловлені, як-то кажуть «на гарячому»:  49-річний  мешканець села Житані Олег М., мешканець села Селець 29-річний Юрій В. та  61-річна уродженка села Хобултова Раїса Ч. тепер відповідатимуть за спалювання стерні і твердих побутових відходів за ст. 77-1 та 82 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: