18:24, 31 Березня 2021

На Волині виявили палійок сухотрав’я

30 березня з метою недопущення пожеж в природних екосистемах та надзвичайних подій фахівці Луцького МРВ Управління ДСНС України у Волинській області разом з інспекторами Державної екологічної інспекції у Волинській області провели рейд на території Луцького району.

Про це повідомляють на веб-сайті У ДСНС України у Волинській області.

Під час профілактичного заходу в селі Новостав  Боратинської територіальної громади виявили палійку Ольгу С., 1982 року народження. За підпал сухотрав’я інспектор Державної екологічної інспекції у Волинській області на жінку склав протокол про адміністративне правопорушення за 1 частиною статті 77/1 та накладання штрафу у розмірі 3060 гривень.

Також в селі Мстишин цієї ж громади ще одна жінка – Марія Ф., 1955 року народження, відповість за адміністративне правопорушення за  статтею 82 ( накладання штрафу у розмірі 340 гривень).

Громадянки, які розпалювали вогнища, загасили вогонь та прослухали інструктаж щодо дотримання правил пожежної безпеки в екосистемах краю, зрозумівши, що продукти горіння сухої рослинності створюють загрозу для здоров’я громадян , адже порушення елементарних правил пожежної безпеки може стати причиною масштабних пожеж та трагічних наслідків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: