09:42, 16 листопада 2023

На Волині виявили незаконний видобуток піску

14 листопада інспектори Державної екологічної інспекції у Волинській області під час проведення заходів, спрямованих на запобігання, виявлення та фіксації адміністративних правопорушень природоохоронного законодавства виявили самовільне видобування корисних копалин.

Про це у «Фейсбук» повідомляє Державна екологічна інспекція у Волинській області.

На території Дубівської ТГ поблизу села Бахів та за межами населеного пункту села Мощена Люблинецької ТГ, Ковельського району виявили факти самовільного видобутку корисних копалин місцевого значення невідомими особами за допомогою екскаваторів JCB 130, 160.

Такими діями порушили вимоги законодавства про використання та охорону надр у частині самовільного користування надрами, чим завдали збитків біля села Бахів на території Дубівської ТГ, Ковельського району на суму  86 191 581 гривня та у розмірі 23 164 848 гривень завдали збитків за межами населеного пункту села Мощена, Люблинецької ТГ, Ковельського району.

Оскільки, в таких діях наявні ознаки кримінального правопорушення, інспектори звернулися на лінію 102 та викликали слідчо-оперативну групу місцевого відділу поліції.

Матеріали обстеження та розрахунки розміру шкоди по виявлених фактах самовільного користування надрами передали до правоохоронних органів.

Державна екологічна інспекція у Волинській області наголошує, що надра є виключно власністю народу України і надаються у користування на підставі спеціальних дозволів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: