12:35, 27 Серпня 2019

На Волині вилучили велику партію спирту

“Співробітники податкової міліції під процесуальним керівництвом прокуратури області в черговий раз встановили факт незаконного транспортування великої партії спирту”, — інформує ГУ ДФС у Волинській області.

Відтак, правоохоронці у взаємодії з працівниками УПП у Волинській області ДПП на автошляху  сполученням «Берестечко-Луцьк» зупинили транспортний засіб марки “Merсedes Sprinter” під керуванням жителя м. Луцька та на підставі ухвали Луцького міськрайонного суду, провели його огляд. У результаті вжитих заходів, виявили та вилучили з незаконного обігу 1800 літрів рідини з характерним запахом спирту невідомого походження, транспортування якого здійснювалося без відповідних дозвільних документів.

Крім того, вилучили автомобіль марки “Merсedes Sprinter” та грошові кошти в сумі 1350 дол. США та 3316 гривень, отримані правопорушником від такої незаконної діяльності. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 700 тис. гривень.

За наявною інформацією, вилучений спирт призначався для виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, що в подальшому, мали бути реалізовані через роздрібну торгівельну мережу на території області.

Зараз тривають заходи з документування цієї протиправної схеми та встановленню причетних кола осіб, а також вирішується питання про накладення арешту на вилученні товарно-матеріальні цінності та грошові кошти.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: