21:05, 24 Вересня 2020

На Волині вилучили контрафактний алкоголь та цигарки вартістю чотири мільйони гривень

Під процесуальним керівництвом Волинської обласної прокуратури працівники ГУ ДФС спільно зі співробітниками УСБУ в області на Волині викрили діяльність підпільного цеху із виробництва тютюнових виробів.

Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної прокуратури.

У межах розслідування кримінального провадження про незаконне виготовлення, зберігання й збут підакцизних товарів (ч.1 ст. 204 КК України) 24 вересня 2020 року правоохоронці провели санкціонований огляд складського приміщення в одному із сіл Ковельського району, в ході якого із незаконного обігу вилучили 4 тонни тютюну та 88 коробів сигаретної фурнітури (складові частини для виготовлення цигарок – фільтри, папір, ящики тощо).

Крім того, виявили також додаткове приховане приміщення, в якому зберігалося 4000 літрів спирту, призначених для незаконної реалізації жителям Волинської області та виготовлення фальсифікованих лікеро-горілчаних виробів, про що свідчить значна кількість порожньої тари із залишками алкопродукції.

Вартість виявленого контрафакту – 4 мільйони гривень. Вирішується питання про накладення арешту на вилучені товарно-матеріальні цінності. Триває досудове розслідування. Встановлюються особи громадян, причетних до незаконного промислу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: