14:59, 06 Жовтня 2020

На Волині вилучили фальсифіковані продукти харчування

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури на території кількох областей вилучили фальсифіковані продукти харчування вартістю 20 мільйонів гривень. 

Про це повідомили у прес-службі Волинської обласної прокуратури.

За процесуального керівництва Волинської обласної прокуратури працівники Служби безпеки України в межах розслідування кримінального провадження про виготовлення та реалізацію фальсифікованих товарів за незаконного використання при цьому фірмових найменувань, що завдало матеріальної шкоди в особливо великих розмірах (ч.3 ст. 229 КК України), провели понад двадцять санкціонованих судом обшуків у підпільних цехах на території Волинської, Київської, Миколаївської та Черкаської областей, де налагодили виробництво та фасування харчових продуктів, які не відповідають вимогам ДСТУ.

Виготовлені в антисанітарних умовах кава, спеції, приправи, макаронні вироби, цукор та інші продукти були брендовані під відомі торгові марки.

Фальсифікат реалізовувався по всій території України, у тому числі й на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.

Усього в підпільних цехах вилучили понад 600 тонн фальсифікованих продуктів орієнтовною вартістю 20 мільйонів гривень, а також шість промислових ліній для їх виробництва. Окрім того вилучили чорнову бухгалтерію, поліграфічну продукцію та плівку для фасування фальсифікату.

Вирішується питання про накладення арешту на вилучене майно. Вживаються заходи задля встановлення всіх осіб, причетних до незаконного промислу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: