18:09, 04 Квітня 2020

На Волині викрили зловживання під час постачання м’ясних продуктів

Прокурори Володимир-Волинської місцевої прокуратури Волинської області викрили трьох суб’єктів господарювання, які спотворювали результати проведення публічних закупівель.

Про це повідомляють у прес-службі прокуратури Волинської області.

У ході моніторингу сайту публічних закупівель «Prozorro» з’ясувалося, що упродовж 2018-2019 років троє підприємців, зареєстрованих у Старовижівському районі, були постійними постачальниками м’ясних продуктів до закладів освіти міста Нововолинська.

При цьому, у проведенні публічних закупівель брали участь одні і ті ж особи, і один завжди виходив переможцем.

Вивчивши тендерну документацію, прокурори встановили, що суб’єкти господарювання пов’язані між собою, орендують приміщення в однієї юридичної особи за однаковою адресою і попередньо здійснювали поставку товару тільки одному й тому ж замовнику.

Отож прокуратура скерувала до Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України подання разом із усіма підтверджуючими документами, аби притягнути підприємців до відповідальності.

За результатом розгляду справи дії підприємців визнані такими, що порушують законодавство про захист економічної конкуренції, адже вчиненням антиконкурентних узгоджених дій вони спотворювали результати торгів.

Суб’єкти внесені в базу таких, які притягувались до відповідальності за вчинення таких дій, і три роки не зможуть брати участь у проведенні публічних закупівель.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: