17:44, 21 листопада 2019

На Волині викрили незаконну заправку

Оперативні співробітники податкової міліції Волині в рамках операції «Акциз-2019» викрили та припинили діяльність нелегальної автозаправної станції.

Про це інформують на сторінці ДФС у Волинській області у “Фейсбук”.

Відтак, правоохоронці встановили, що місцевий житель, в одному із занедбаних нежитлових приміщень смт. Благодатне Іваничівського району організував діяльність, пов’язану з реалізацією паливно-мастильних матеріалів з порушенням вимог чинного законодавства.

В результаті проведених заходів виявили та вилучили з незаконного обігу 4500 літрів дизельного пального та 3480 літрів бензину А-92. Окрім цього, вилучили обладнання, зокрема паливно-роздавальний модуль та 18 єврокубів, в яких зберігалися ПММ. Орієнтовна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 300 тисяч гривень.

Стосовно правопорушника склали протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності).

ГУ ДФС у Волинській області вкотре звертається до усіх громадян з проханням негайно повідомляти про будь-які факти, що вказують на незаконну реалізацію паливно-мастильних матеріалів на номером: (0332) 777-102.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: