15:19, 24 Липня 2020

На Волині виконали план з весняного призову

Волинська область стала першим регіоном в Україні, де призов завершився із виконанням планових завдань у повному обсязі. Про це повідомили у Волинському обласному військовому комісаріаті.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОДА.

23 липня 2020-го у Волинському обласному військовому комісаріаті відбулась завершальна відправка юнаків до війська. Зокрема на Волині на строкову службу станом призвали 535 юнаків. Таким чином, план весняно-літнього призову 2020 року виконаний на 100%.

На сьогоднішній день усі призовники відправлені з обласного збірного пункту до Збройних Сил України та інших військових формувань. Волинські юнаки будуть проходити військову службу у військових частинах та підрозділах Національної гвардії України, Державної прикордонної служби та Державної спеціальної служби транспорту.

Найбільше призовників служитимуть у Збройних Силах України – 358 чоловік, майже 150 – у Національній гвардії України та 30 осіб – стали прикордонниками.

До слова, на високому рівні була організована й сама призовна кампанія, про що свідчать, у тому числі, й позитивні відгуки призовників. Зазначимо, що це перший призов, який проходив у державі в умовах карантину, який, звісно, дещо ускладнив цей процес. Однак, робота обласної та районних призовних комісій була організована так, аби звести до мінімуму ризик поширення COVID-19.

Як зазначив заступник обласного військового комісара Юрій Кучер, усі юнаки перед відправленням до обласного збірного пункту пройшли тестування методом ІФА. Також забезпечено дотримання усіх карантинних вимог, зокрема, соціальної дистанції, маскового режиму, дезінфекції.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: