12:05, 14 Травня 2020

На Волині виділили понад 1,2 мільйона на будівництво школи

Кошти виділяють з Ківерцівського районного бюджету на умовах співфінансування будівництва ЗОШ І-ІІІ ступенів у селі Башлики.

Про це повідомляють на веб-сайті Ківерцівської районної ради.

У зв’язку з необхідністю забезпечення співфінансування (10%) на будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІст. в с.Башлики, враховуючи відповідне клопотання районної державної адміністрації, 13 травня відбулося пленарне засідання позачергової 43 сесії районної ради під головуванням голови районної ради Олександра Гурського, у роботі якого взяла участь голова районної державної адміністрації Алла Гонтар.

Відповідно до рішення районної ради від 07.05.2020 №42/52 «Про забезпечення безперебійної роботи Ківерцівської районної ради», засідання відбулося у режимі реального часу з використанням відповідних технічних засобів, зокрема шляхом мережевого обміну текстовими повідомленнями   з використанням електронної пошти депутатів. Перед його початком відбулось засідання постійної комісії з питань планування, бюджету, фінансів та інвестицій. Комісія, розглянувши проект рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 №41/9 «Про районний бюджет на 2020 рік», ухвалила відповідні рекомендації.

У роботі сесії районної ради зареєструвалося 25 депутатів.  Затвердивши порядок денний пленарного засідання, приступили до розгляду питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 №41/9 «Про районний бюджет на 2020 рік»». На запитання депутатів, які надходили письмово,  Олена Єгорушкіна – начальник відділу фінансів районної державної адміністрації надавала відповіді з використанням телефонного зв’язку.  За результатами голосування ухвалили рішення «Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2019 №41/9 «Про районний бюджет на 2020 рік»», яке підтримали 20 депутатів, утрималось -2,  не голосували-3.

Цим рішенням збільшили бюджетне призначення відділу фінансів районної державної адміністрації на будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІст. в с.Башлики Ківерцівського району на суму 1,286 мільйона гривень, які передаються обласному бюджету за рахунок зменшення бюджетних призначень. Олександр Гурський  відзначив, що таким чином  загальноосвітня школа  в селі Башлики буде побудована. Завдяки тому, що з  районного бюджету будуть виділені вищевказані кошти, з державного бюджету на будівництво  надійде 24,859 мільйона гривень.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: