17:50, 12 Березня 2020

На Волині виділять понад мільйон на порятунок Шацьких озер

Зміни до програми «Екологія 2016-2020» передбачають виділення коштів на заходи зі збереження Шацького поозер’я.

Про це йшлося під час пленарного засідання 29 сесії Волинської обласної ради 12 березня.

Депутати вирішили внести зміни до Регіональної екологічної  програми «Екологія 2016-2020».

У рамках змін у розділі «Охорона і раціональне використання водних ресурсів»: підрозділ І «Водопостачання та водовідведення» доповнили пунктом «Реконструкція свердловини для водопостачання населення в село Бужани Горохівського району». На цю потребу передбачатимуть 293 тисячі гривень.

Підрозділ ІІІ «Регулювання річок, відновлення і підтримання сприятливого режиму та санітарного стану водних об’єктів» довонили новими пунктами «Покращення гідрологічного режиму та санітарного стану стариці річки Стир в с. Липляни Жидичинської с/р Ківерцівського району» (778 тисяч гривень) та «Проведення заходів щодо збереження Шацького поозер’я» (1,567 мільйона – 1,067 з обласного та 0,5 з місцевого бюджету), підрозділ V «Будівництво і посилення надійності гідротехнічних споруд» доповнять пунктами:  «Капітальний ремонт меліоративних каналів К-3, К-5, МК-2 Кизівської осушувальної меліоративної системи Старовижівського району (Смідинська с/р)» (722 тисячі),  «Капітальний ремонт каналів К-2, МК-1 (р. Осина) ПКО-ПК4+37, ПК87+20-ПК91+50 та облаштування рекреаційної зони на озері в с. Черськ Маневицького району» (1,497 мільйона),   «Капітальний ремонт мережі водовідведення та здійснення заходів щодо запобігання підтоплення, облаштування та очистка каналів, акумулюючих водойм в селах Скулин, Уховецьк, Ломачанка, Черемошне на території Колодяжненської сільської ради Ковельського району» (570 тисяч) та  «Капітальний ремонт внутрішньогосподарських каналів К-71 та К-71-3 на території Світязької сільської ради Шацького району меліоративної мережі осушувальної системи «Регулювання р. Прип’ять»» (530 тисяч).

Розділ «Охорона і раціональне використання природних рослинних ресурсів, збереження зелених насаджень» після доповнили пунктом  «Придбання обладнання для захисту від підтоплення та пожеж в екосистемах». На цю потребу передбачать у 2020 році 579 тисяч гривень – 109 в обласному та 470 у місцевому бюджетах.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: