09:12, 03 Травня 2020

На Волині впорядковують меморіали та поховання до Дня перемоги над нацизмом

Працівники культури низки сіл Ратнівського району прибирали території біля меморіалів, пам’ятних знаків та місць поховань.

Про це повідомляють на веб-сайті Ратнівської РДА.

Напередодні Дня пам’яті та примирення і 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні сектор культури райдержадміністрації провів онлайн-нараду з керівниками сільських закладів культури по облаштуванню та благоустрою пам’яток культурної спадщини.

На території району розташовані Меморіальний комплекс «Жертвам фашизму» в с.Кортеліси, Меморіал Голокосту в с.Прохід, братські могили, пам’ятники землякам.

Протягом тижня працівники культури сіл Млинове, Броди, Кортеліси, Прохід, Жиричі, Краска, Височне, Гірники прибрали території біля меморіалів, пам’ятних знаків та місць поховань .

«В ці травневі дні віддаймо шану пам’яті кожному хто боровся за життя, мир і свободу нашої країни. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука того, що в майбутньому подібна трагедія не повториться. Не забуваємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає», – зазначають у секторі культури Ратнівської РДА.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: