15:11, 16 листопада 2019

На Волині відома письменниця презентувала свої новинки

Нещодавно в містечко Колки завітала відома українська письменниця, лауреатка третьої премії «Коронація слова» у 2010 році за роман «Гонихмарник» Мирослава Замойська, відома під псевдонімом Дара Корній.   

Про це інформують на сайті Колківської ОТГ.

Письменниця привезла дві свої новинки, які ще не набули широкого розголосу та які навіть ще не встигли доповнити офіційну біографію Дари Корній у Вікіпедії – це «Чарівні істоти українського міфу», прадавня міфологія. За словами Дари Корній, українці краще знають Скандинавську міфологію, ніж рідну. Попри те, що існує надзвичайно багато наукових досліджень, інформації про нашу міфологію критично бракує, ця царина для нас закрита.

У 2009 році, коли Дара Корній писала свій перший роман «Гонихмарник», авторка зіткнулася з проблемою, що у нас немає художньої, навіть науково-популярної, довідкової літератури, яка б стосувалася нашої рідної міфології.  Є наукові розвідки, є антологія Войтовича, але це все стосується більше наукового підходу, без популяризації української міфології.

Письменниця поділилась новиною, що художники видавництва працюють над ілюстраціями вже третьої книги серії «Чарівні істоти українського міфу. Шкідники життя», яка, за словами авторки, буде набагато страшнішою за дві попередні.

Крім презентацій своїх нових книг, Дара Корній розповіла і про інші свої літературні надбання, зокрема про романи «Місяцівна» і «Зірка для тебе». Охочі мали змогу придбати книги з автографом автора.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: