12:06, 14 Квітня 2022

На Волині відновили роботу великі підприємства

Станом на 14 квітня в області все спокійно, а кордон під захистом військових. Це дозволяє забезпечувати повноцінну життєдіяльність області, виконувати завдання керівництва держави та Уряду, а також допомагати постраждалим від бойових дій регіонам. Економіка області поступово відновлює потужності, втрачені з початку вторгнення. Відновили свою роботу великі підприємства в галузі машинобудування та металообробки.

Про це у «Фейсбук» повідомив начальник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

«В повному обсязі працюють підприємства харчової промисловості – пекарні, виробники соусів та спецій, борошна та м’ясної продукції. Ряд місцевих виробників борошна і м’ясних товарів та агровиробники виконують на сьогодні державні замовлення щодо формування продуктового резерву Волині та постачання продуктових наборів для регіонів, які постраждали внаслідок активних бойових дій.

Тут варто зауважити, що нестачі продуктів харчування та необхідних товарів в маркетах немає, адже через часткову втрату постачальників сфера переорієнтувалась на західноукраїнські логістичні хаби.

І, звичайно, на повну працюють й наші аграрії. Станом на 12 квітня посіяли майже 75 тисяч гектарів ярих зернових, а також горох, цукрові буряки, кукурудза та соняшник.

Тобто, активно працюємо в тилу, аби підтримувати економіку та допомагати усувати наслідки військової агресії постраждалим регіонам.

Слава Україні!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: