13:10, 15 Серпня 2021

На Волині відновили 26 кілометрів дороги до Шацьких озер

У рамках програми «Велике будівництво» відновили понад 26 км територіальної автодороги Т-03-02 Піща – Шацьк – Любомль – Володимир-Волинський – Павлівка –  Горохів – Берестечко –  Козин – /М-06/, що веде до Шацьких озер.

Про це повідомляють на сторінці Служби автомобільних доріг у Волинській області у «Фейсбук».

«На сьогодні якісну дорогу маємо на відтинку Піща – Положеве. На цьому не зупиняємось і, керуючись маршрутним принципом, продовжуємо відновлювати автошлях Т-03-02 у напрямку м. Любомля»,  – повідомляють у Службі автомобільних доріг у Волинській області.

Ремонт стартував на майже 10-кілометровій ділянці Полежеве – Згорани.

Наразі проводять роботи зі шліфування старого дорожнього покриття. Враховуючи, що відпочивально-оздоровчий сезон ще триває, аби не створювати незручностей для подорожуючих, дорожники працюватимуть в нічну зміну.

Ремонтні роботи виконує підрядне підприємство ТОВ “ВОЛИНЬДОРБУД”.

«Окрім автошляху Т-03-02 відновлюємо й інші дороги за маршрутами до озера Світязь та інших водойм Шацького національного природного парку. Зокрема, наближається до фінішу ремонт всієї дороги Т-03-06, що пролягає від селища Шацька до села Любохини, протяжністю 22,5 км.

Дорожня техніка працює і на автошляху Т-03-01 на відтинку Пульмо – Гряда, протяжністю 5,6 км.

Задля власної безпеки та безпеки оточуючих закликаємо бути максимально уважними, обережними та відповідальними на ділянках проведення ремонтних робіт!», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: