08:44, 03 Травня 2023

На Волині відкрили оновлений прикордонний підрозділ

2 травня відбулося відкриття новоствореної прикордонної комендатури Волинського загону. Начальник ОВА Юрій Погуляйко відвідав оновлений підрозділ та разом з головою обласної ради Григорієм Недопадом вручив військовим ключі від чотирьох автомобілів підвищеної прохідності.

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської ОВА.

Після реконструкції підрозділ відповідає сучасним стандартам. На його облаштування спрямували  чотири мільйони гривень. Під час ремонтних робіт відновили адміністративну будівлю, бокс для автомобільної техніки та споруди господарчого призначення, облаштували модульне містечко.

Персонал підрозділу, до якого входить п’ять прикордонних застав, забезпечує охорону понад сотні кілометрів кордону з білоруссю. Уся ділянка надійно укріплена в інженерному відношенні та оснащена камерами відеонагляду.

Юрій Погуляйко подякував прикордонникам за їхню роботу та привітав з професійним святом, яке військові відзначали 30 квітня.

«Волинські прикордонники з початку повномасштабного російського вторгнення в Україну одні з перших стали на захист нашої держави. Вони укріплювали українсько-білоруський кордон в межах області, брали участь в активних бойових діях та продовжують й надалі з честю нести службу», – зазначив очільник області.

Також він вручив обласні відзнаки військовослужбовцям 6 прикордонного Волинського загону.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: