10:48, 19 Вересня 2019

На Волині відкрили дендропарк. ФОТО

У селищі Маневичі лісівники завершили реалізацію дендрологічного парку, який став переможцем конкурсу «зелених» проектів-2018. Сьогодні, 18 вересня, парк відкрили за участю начальника управління Олександра Кватирка.

Про це на своєму сайті повідомили лісівники.

Нагадують: проект парку на вул. Комарова у Маневичах був розроблений та поданий на конкурс селищною радою на чолі з її головою Олександром Гаврилюком. Журі визнало цю роботу найкращою із 63, які надійшли з усієї області. Друге місце отримав проект «Алея слави ім. Сергія Приймачука» (с. Полиці Камінь-Каширського р-ну), а бронзову нагороду здобув проект скверу у смт. Заболоття Ратнівського р-ну.

Першим реалізували срібний проект на Камінь-Каширщині. Завершили уже і реалізацію проекту у Маневичах. На черзі — озеленення території у с. Заболоття. Над цим лісівники уже також активно працюють. А ще — часткова підтримка від лісівників буде надана у реалізації проектів, які  журі конкурсу відзначило за оригінальність.

Над реалізацією переможного  проекту працювали безпосередньо 4 лісогосподарські підприємства, що діють на території адміністративного району: Колківське, Поліське, Городоцьке та Маневицьке лісові господарства.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: