22:45, 24 Травня 2023

На Волині відкрили 33-ій клас безпеки

24 травня на Волині розпочав роботу черговий Клас безпеки. Це 33-ій за ліком клас в області. Його відкрили у ліцеї села Підгайці Луцького району.

Про це повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області у «Фейсбук».

Клас забезпечений повним комплектом навчальних матеріалів та засобів наочності для якісного навчання підростаючого покоління правилам безпеки, що актуальні для сьогодення.

За участю представників ГУ ДСНС України у Волинській області, Управління освіти і науки Волинської ОДА, працівників поліції та посадовців місцевої влади, а також делегації Воєводської комендатури Державної пожежної служби Республіки Польща в Щецині у класі відбулося перше заняття.

Діти демонстрували свої знання з правил пожежної та протимінної безпеки, правила дорожнього руху, моделювали ситуації найбільш поширених надзвичайних подій та шляхи їх запобігання, а під час творчого завдання навіть створили моделі пожежної техніки майбутнього.

Окрім плідного та цікавого заняття та подарунків від поважних гостей, на дітей чекав ще один сюрприз – на подвір’ї навчального закладу вони мали нагоду поспілкуватися з рятувальниками, поліцейськими та кінологами, оглянути техніку і спорядження, з якими працюють фахівці служб екстреного реагування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: