12:07, 15 Серпня 2022

На Волині відбулися спільні навчання з тактичної медицини

Днями прикордонники Волинського загону, які виконують завдання у складі сил оборони країни, разом із бійцями 100-ї Окремої Бригади Територіальної Оборони Волині, тренувалися з тактичної медицини.

Про це інформують у прес-службі Волинського прикордонного загону.

Відпрацьовували Захисники алгоритм TCCC (Tactical Сombat Сasualty Сare). Це сучасна система надання допомоги пораненому в умовах бойових дій.

На імітованому полі бою санітарні інструктори та фельдшери залучених підрозділів відпрацьовували елементи розшуку й виносу поранених бійців, надання першої медичної допомоги. Тренувалися зупиняти кровотечу, забезпечувати прохідність дихальних шляхів, закривати відкриті рани та  надавати допомогу особі з гіпотермією. Після відпрацювання елементів у військово-польових умовах, вчилися евакуйовувати поранених до медичної установи, де лікарі однієї з центральних районних лікарень приймали військових та проводили інтенсивну терапію тяжкопораненим.

Також тренувалися правильно вилучати зброю та боєприпаси у поранених військовослужбовців при поступленні їх у цивільні заклади охорони здоров’я.

Навчання відбувалися в умовах, максимально наближених до бойових, із застосуванням сучасного медичного обладнання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: