13:28, 21 Грудня 2019

На Волині відбулася презентація книги молодої письменниці

19 грудня у стінах Волинської обласної бібліотеки для дітей відбулось ще одне літературне відкриття – знайомство з надзвичайно талановитою молодою письменницею Катериною Ємець.

Про це повідомляє прес-служба служба Волинської обласної бібліотеки для дітей.

“Діти із цікавістю слухали казки з книги “Казка на щодень”, яку авторка презентувала у бібліотеці. Кожна історія з цієї збірки розкриває цілком реальні проблеми дитячого світу.  Завдяки книзі пані Катерини “Казка на щодень” всі присутні розгадали таємну змову шкарпеток, познайомились з сононошею Солодкою Дрімою, відчули відповідальність за домашніх улюбленців, потоваришували з Громом та Блискавкою.

Діти вчилися долати різноманітні страхи, за прикладом героїв казки “Хто живе у пітьмі” малеча населила свої кімнати власне вигаданими персонажами. Хлопці й дівчата придумали та намалювали фантастичних персонажів. Лев Апельсин, Лимонний привид, веселий гном, Монстр, який полюбляє читати книги будуть тепер жити у темряві кімнати та охороняти дитячий сон. А ще всі присутні відчули себе трішки акторами, розігруючи змову шкарпеток”, – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: