12:11, 11 листопада 2023

На Волині від імені податківців орудують шахраї

Головне управління ДПС у Волинській області звертається до платників податків  із проханням не реагувати на пропозиції шахраїв, які останніми днями активізувалися та у різних населених пунктах телефонують до підприємців, керівників фірм  та громадян, або ж надсилають SMS-повідомлення, представляючись працівниками ГУ ДПС у Волинській області, з проханням про фінансову винагороду.

Про це повідомили у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Мета комунікації цих псевдоподатківців із бізнесом – шахраювання задля збагачення, – наголошують у секторі з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Щоб не потрапити у тенета зловмисників, варто бути обачними та врахувати, що жодного стосунку до працівників органів ДПС ці особи не мають.

Оскільки схожі випадки неодноразово мали місце раніше, у Головному управлінні ДПС у Волинській області наполегливо рекомендують громадянам ігнорувати прохання псевдоподатківців.

Про факти зловживань, можливі порушення антикорупційного законодавства посадовцями податкової служби варто інформувати сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області на електронну адресу vl.kor@tax.gov.ua, або за номером телефону у м. Луцьку (0332)777171, ІР (033)7127.

Інформація у такому повідомленні повинна стосуватися конкретної особи та містити фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплена доказами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: