20:14, 16 Січня 2020

На Волині ведуть підготовку до оздоровлення дітей пільгових категорій

У Ковелі ведуть підготовку до оздоровлення дітей пільгових категорій.

Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

На виконання закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» та обласної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2016-2020 роки управління соціального захисту населення повідомляє, що в Ковелі розпочали підготовку до оздоровчої кампанії 2020 року для дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, а саме: сиріт, позбавлених батьківського піклування, з інвалідністю, які опинились в складних життєвих обставинах, із багатодітних, малозабезпечених сімей, які перебувають на диспансерному обліку, дітей осіб, визнаних учасниками бойових дій, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій чи збройних конфліктів, один із батьків яких загинув під час масових акцій громадського протесту, працівників органів внутрішніх справ, які загинули під час виконання службових обов’язків, талановитих та обдарованих дітей тощо.

Оздоровлення та відпочинок здійснюватиметься у спеціально пристосованих дитячих закладах Волинської області в літній період  та дитячих центрах оздоровлення «Артек» (м. Київ), «Молода гвардія» (м. Одеса) впродовж поточного року.

«Рекомендуємо батькам або особам, які їх замінюють, для оздоровлення дітей вищевказаних категорій в дитячих центрах «Артек» та «Молода гвардія» звернутись з письмовою заявою до управління соціального захисту населення виконавчого комітету Ковельської міської ради (вул. Незалежності, 148, каб. № 2)», — йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: