10:10, 10 Червня 2024

На Волині утвердилася стійка динаміка росту податкових надходжень

Майже вісім мільярдів гривень сплачених волинянами податків впродовж січня-травня 2024 року поповнили державний та місцеві бюджети в області. 

Про це повідомляє ГУ ДПС у Волинській області.

Сума податкових надходжень за цей період перевищує минулорічні показники на 18,8 %.

«Плюс 1,257 мільярда гривень до фактичних надходжень аналогічного періоду торік, що надійшли до бюджетів різних рівнів, свідчать про зразкову податкову дисципліну більшості наших платників  та якісний процес податкового супроводу з боку ДПС. Наша ефективна комунікація з соціально відповідальним бізнесом на засадах рівноцінного  партнерства сприяє успішній адаптації платників податків до обставин воєнного часу», – коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що саме конструктивний діалог із сумлінним бізнесом дозволяє залучати до бюджету належні кошти. Більш якісне адміністрування стало можливим  завдяки вдосконаленню електронних сервісів та дистанційній взаємодії платників із контролюючими органами.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області висловлюють щиру вдячність кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад у період протидії загарбнику.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: