22:25, 20 Жовтня 2019

На Волині учні шкільного лісництва посадили в лісі дві тисячі дубів

Учні Микичівського шкільного лісництва доповнили 1,7 га культур.

Про це повідомили на сторінці ДП Володимир-Волинського лісомисливського господарства у “Facebook”.

В ході проведення щорічної інвентаризації лісових культур спеціальна створена комісія провела доповнення лісових культур у кварталі 34 виділі 54 та у кварталі 37 виділах 26,28 в обсязі 15 % від числа садивних місць, а це — 2000 дубів.

Оскільки квартали 34 та 37 «закріплені» за Микикичівськім шкільним лісництвом цю роботу запропонували провести його вихованцям. Діти, як і завжди, з радістю зголосилися допомогти лісівникам, адже власноруч посаджене дерево — це гордість для кожного.

Перед початком роботи лісівники провели традиційний інструктаж правил техніки безпеки та посадки під меч Колесева. Робота почалась біля садиби Ішівського лісництва на розсаднику юні природолюби провели витопку сіянців Дуба Червоного. Взявши з собою реманент та посадковий матеріал учні вирушили на місце, підготували сіянці до посадки (шляхом обмочування сіянців у глиняному розчині) для кращого приживлювання. Роботу діти виконали швидко та якісно, бо неодноразово брали участь у посадці лісу, і за цей час стали професіоналами в лісокультурній справі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: