14:20, 13 Квітня 2020

На Волині у заказнику незаконно зрубали дерева

Триває боротьба волинських правоохоронців зі злочинами у лісовій сфері. За орієнтуванням прокурорів Любомльського відділу Ковельської місцевої прокуратури на території природно-заповідного фонду – у ландшафтному заказнику «Згоранські озера» — працівники поліції виявили незаконну порубку дерев на площі понад 1000 м².

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської області.

Відомості про незаконну порубку лісу на території природно-заповідного фонду внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Тривають слідчі дії.

За процесуального керівництва прокурорів Горохівського відділу Володимир-Волинської місцевої прокуратури правоохоронці на території Горохівського району зупинили вантажний автомобіль, який перевозив пиловник сосни.

Документи про походження деревини викликали у поліцейських обґрунтовані сумніви щодо їх достовірності.

І деревина, і автомобіль вилучили. Вирішується питання про накладення на них арешту. Триває досудове розслідування.

Довідково: санкцією ч. 1 ст. 246 КК України за незаконну порубку або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу, що заподіяли істотну шкоду, передбачено покарання до трьох років позбавлення волі.

Покарання ж за а незаконну ж порубку лісу на території природно-заповідного фонду, згідно із санкцією ч. 3 ст. 246 КК України, – до п’яти років позбавлення волі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: