20:02, 12 Лютого 2023

На Волині у січні сплатили понад 664 мільйони гривень єдиного внеску

Завдяки сумлінню волинських страхувальників у січні 2023 року сплатили 664,4 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Це на 219,1 мільйона гривень більше проти січня минулого року.

Про це повідомляє сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

«Перший позитив  у сплаті єдиного внеску на початку нового року дає підстави стверджувати, що більшість волинських  роботодавців  подбали про належну оплату праці найманих осіб, відповідно – спрямували до бюджету більшу суму єдиного внеску. З огляду на обставини воєнного часу така відповідальність соціально орієнтованого бізнесу заслуговує на найвищу оцінку та схвалення з боку суспільства, оскільки сприяє виконанню державою зобов’язань у рамках програм соціального захисту населення», – вважає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що фінансування соціальних видатків державою залежить від податкової дисципліни всіх без винятку платників податків.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: лише за умови, що роботодавець сплачує єдиний внесок  за свою наймані особу, такий громадянин має законні підстави отримувати фінансову підтримку держави у випадку втрати робочого місця, тимчасової непрацездатності чи виходу на пенсію.

Нагадаємо, що саме страховий стаж, тобто нараховані і сплачені до бюджету податковим агентом-роботодавцем суми єдиного внеску, безпосередньо впливає на суму соціальної допомоги від держави у разі настання страхового випадку та пенсійних виплат.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: