20:08, 25 листопада 2020

На Волині у психоневрологічному інтернаті обвалилася стіна

У Горохівському психоневрологічному інтернаті сьогодні уночі, 25 листопада 2020-го року, обвалилася будівля прибудованого корпусу. Відтак, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко здійснив робочу поїздку на Горохівщину та відвідав заклад, аби усе оглянути.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

На щастя, ніхто не постраждав. Нині усі комунікації відновили і основна будівля, яка не постраждала, працює у штатному режимі.

До слова, комунальний заклад обласної ради Горохівський психоневрологічний інтернат — є стаціонарним інтернатним закладом для тимчасового або постійного проживання чоловіків із стійкими інтелектуальними або психічними порушеннями, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги, соціальних послуг та комплексу реабілітаційних заходів. Таких чоловіків тут – 115, серед яких є навіть два військовослужбовці, що були в АТО / ООС.

З’ясувалося, що обвалена частина приміщення була прибудована у 1999 році, а з 2009 року перебувала в аварійному стані. Щоб відремонтували будівлю з обласного бюджету виділили кошти і напередодні місцева підрядна будівельна організація розпочала ремонт. Попередньо причиною обвалу є порушення ще при будівництві добудови, фундамент якої ще й пошкодила вода.

«Зараз важливо якомога швидше усе відновити, адже таких закладів в області шість і усі переповнені. Тому дав доручення усім відповідним службам оперативно ліквідувати усі наслідки, аби підрядна організація змогла швидко приступити до роботи і відновити все до Нового року. Для цього необхідно аварійну добудову розібрати і збудувати заново», — сказав Юрій Погуляйко.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: