13:12, 15 Жовтня 2019

На Волині у музеї відбулося святкування Дня захисника України. ФОТО

13 жовтня у філії Національного військово-історичного музею України – Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки відбулися заходи, присвячені Дню захисника України та святкування Покрови святої Богородиці.

Про це повідомили у Волинському військовому музеї.

У музеї провели акцію «Мій тато – Герой!», під час якої дітям з сімей загиблих військовослужбовців в зоні АТО/ООС Луцького та Ківерцівського районів вручили подарунки.

З вітальним словом перед присутніми
виступили керівництво музею, начальник управління з питань оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Волинської обласної державної адміністрації Валентин Сушик, представник Луцького гарнізону, учасник АТО/ООС підполковник Ігор Підлісний. До відзначення свята долучились і представники Луцького деканату ПЦУ, які освятили та передали в дар музею ікону «Покрова Пресвятої Богородиці» поч. ХІХ ст.

Участь в дійстві взяли представники Волинського козацького стрілецького братства організувавши для дітей виставку козацької зброї, козацькі забави, посвяту в козачата дітей полеглих героїв та смачний святковий куліш. Під час перебування на території музею дітей розважала аніматор Ірина Гайдай.

До заходів долучився аероклуб «Крила Волині» із села Крупа під егідою Василя Гериліва, які провели екскурсійні польоти для дітей героїв та членів їх сімей.

Музей висловлює особливу подяку меценатам, які долучились допроведення заходів, а саме: Олегу Берекеті, Сергію Гетьманчуку, Сергію Пітелю, Олегу Дмитруку, Вадиму Радіону, Сергію Лукянову, Вадиму Лукянчуку, Вікторії Мавродій та усім хто долучився до святкування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: