13:28, 31 Січня 2020

На Волині у лютому оголосили 16 аукціонів з продажу прав оренди на землю

Головне управління Держгеокадастру у Волинській області оголосило про шістнадцять земельних аукціонів, які запланували у лютому.

Про це інформує Головне управління Держгеокадастру у Волинській області.

На торгах пропонуватимуть право оренди на 42 ділянки державної власності сільськогосподарського призначення у Володимир-Волинському, Старовижівському, Турійському, Ратнівському, Маневицькому, Луцькому, Ковельському, Ківерцівському, Локачинському, Горохівсьокму та Рожищеноському районах Волині.

Загальна площа цих наділів – 556,5 га. Стартова ціна лотів становить 8% від нормативної грошової оцінки і сукупно сягає 407,8 тис.грн. Якщо аукціони відбудуться успішно, то бюджети області зможуть щорічно отримувати понад півмільйона гривень за оренду ділянок, адже зазвичай в ході конкурентних торгів вартість наділів зростає з 8% до 13% від НГО і вище.

Уся інформація про організаторів, виконавців аукціонів, а також про земельні ділянки відкрита. Ознайомитися з нею можна на сайті Держгеокадастру у розділі «Земельні торги».

Нагадаємо, що зараз до продажу прав оренди за посередництвом земельних торгів на Волині підготували 608 наділів загальною площею 8386, 3 га.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: