16:59, 28 листопада 2019

На Волині у грудні планують провести чотири десятки земельних аукціонів

У Волинській області запланували провести земельні аукціони. У грудні 2019 року проведуть близько чотири десятки торгів.

Про це інформує прес-служба ГУ Держгеокадастру у Волинській області.

Оголошення про них розмістили на офіційному сайті Держгеокадастру. Торги організовують органи місцевого самоврядування та Головне управління Держгеокадастру у Волинській області.

На торгах пропонуватимуть права оренди на 72 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності, а також 49 комунальних наділів в оренду та власність. Усі державні лоти призначені для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, комунальні – ведення сільськогосподарського
виробництва та бізнес-проектів.

Загальна площа ділянок державної власності сільськогосподарського призначення – 1182 га, майже усі вони виносяться на торги повторно, адже не були реалізовані у попередні роки. Якщо аукціони відбудуться та права оренди на всі ділянки будуть продані, то бюджет отримуватиме щонайменше 784,9 тис.грн щороку.

Щодо комунальних ділянок, таких виставлено 610,3 га. Багато з них є привабливими для бізнесових проєктів і розташовані у Ковельському, Луцькому, Ратнівському, Турійському, Іваничівському, Маневицькому, Володимир-Волинському, Рожищенському, Старовижівському районах та у м.Ковель.

Стартуватимуть торги з другої декади грудня.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: