14:59, 06 Липня 2021

На Волині триває прийом документів на членство у Молодіжній раді при ОДА

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 2018 року № 1198 «Про затвердження типових положень про молодіжні консультативно-дорадчі органи» та розпорядження голови Волинської облдержадміністрації від 03.06.2021 № 322 «Деякі питання молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації» утворено ініціативну групу з підготовки та проведення установчих зборів за участю інститутів громадянського суспільства з обрання членів молодіжної ради при Волинській обласній державній адміністрації.

Про це повідомляють на веб-сайті Володимир-Волинської міськради.

Склад молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно заявили про бажання брати участь у роботі молодіжної ради та запропоновані інститутами громадянського суспільства. Кількісний склад молодіжної ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки.

Детальну інформацію та зразки документів для кандидатів на членство у Молодіжній раді при Волинській обласній державній адміністрації можна знайти на сайті Волинської обласної державної адміністрації за посиланням.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: