23:16, 25 Червня 2021

На Волині триває інформаційна акція «Робота на літо і не тільки»

Для всіх охочих влітку попрацювати з 22 червня в області триває інформаційна акція «Робота на літо і не тільки». Акцію зініціювала Волинська обласна служба зайнятості. Кожна міська та районна філія обласного центру зайнятості бере участь у акції.

Про це інформують на сайті Луцькради.

Долучилися до заходів і фахівці Волинського обласного та Луцького міського центрів зайнятості. Днями, на Театральному майдані та на площі біля розважального центру «Промінь» міста Луцька фахівці служби зайнятості знайомили лучан та гостей міста варіантами «літнього» працевлаштування, умовами праці, фаховими вимогами до претендентів, можливостями визначення своїх професійних схильностей до певного виду професійної діяльності.

На літні вакансії роботодавці міста особливо запрошують молодь, студентство, які хочуть не лише відпочити, а й покращити матеріальний стан. Для студентів робота влітку це ще й можливість розпочати кар’єру ще під час навчання.

Дітей під час заходу знайомили із світом професій в ігровій формі за допомогою розвиваючих ігор, розмальовок, кросвордів про професії. Молодь проходила тестування щодо вибору або зміни професії.

Проведення подібних інформаційних акцій дає можливість запропонувати заробіток якомога більшій кількості охочих працювати офіційно.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: