17:10, 21 Серпня 2020

На Волині триває будівництво 27 амбулаторій

2020 рік – завершальний рік реалізації проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Волині. Відтак, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко та керівники профільних структурних підрозділів спільно із представниками Світового банку проаналізували основні напрямки субпроєкту на Волині.

Про це інформують на сайті Волинської ОДА.

На Волині стовідсотково реалізували три компоненти проєкту Світового банку із чотирьох. Останній, будівельний, через ряд факторів потребує відтермінування на кілька місяців. Зокрема, нестабільне фінансування, оголошення повторних тендерів, укладання додаткових угод на будівельні роботи тощо. Усе це разом дещо сповільнило темпи будівництва та реконструкції.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко подякував представникам за великий внесок у волинську та українську медицину загалом.

«Ваш проєкт покращив якість надання медичних послуг та умови роботи лікарів. Впевнений, що наша співпраця на цьому не завершиться, – сказав голова ОДА. – На жаль, через ряд факторів не можемо вчасно здати в експлуатацію декілька амбулаторій. Сподіваюся, що ви з розумінням поставитеся до таких форс-мажорних обставин».

На сьогодні в рамках проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Волині закупили та встановили нове медичне обладнання у Волинській обласній клінічній лікарні та районних лікарнях. Впроваджена та працює на високому рівні медико-інформаційна система, усі сімейні лікарі та амбулаторії забезпеченні комп’ютерною технікою. Організували навчання для медиків.

У 2020 році в рамках субпроєкту в експлуатацію ввели три амбулаторії. На двох об’єктах роботи завершені, очікується декларація щодо готовності до експлуатації. На 27 об’єктах триває будівництво.

Наразі відповідь від Світового банку з приводу продовження термінів здачі амбулаторій очікується.

До слова, завдяки новому кардіологічному обладнанню Світового банку, у порівнянні з 2015 роком смертність від серцево-судинних захворювань знизилась на 4 %.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: