11:11, 06 Лютого 2022

На Волині торік зросла кількість підприємців-фізичних осіб

На Волині станом на 31 грудня 2021 року перебували на обліку 38,7 тисячі підприємців-фізичних осіб. На початку минулого року на обліку в органах ДПС області перебувало 37,1 тисячі підприємців.

Про це повідомляють у Секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Упродовж минулого року започаткували власну справу понад 6 тисяч, а припинили підприємницьку діяльність понад 4,5 тисячі фізичних осіб.

«Сектор малого бізнесу найбільш чутливий до будь-яких змін в економічних тенденціях чи законодавчому полі. Тому факт збільшення охочих започаткувати власну справу переконує в тому, що підприємливі громадяни вбачають  гарну перспективу для втілення своїх бізнес-планів та ідей.  Оскільки податковий внесок саме малого бізнесу надзвичайно важливий для територіальних громад, органам місцевої влади варто сприяти діяльності підприємницької спільноти», — вважає начальник Головного управління ДПС у Волинській області Світлана Савчук.

Очільниця волинських податківців підкреслила, що якісну консультаційну допомогу щодо подання звітності до органів ДПС підприємці завжди можуть отримати у Центрах обслуговування платників.

«Громадянам, які раніше здійснювали підприємницьку діяльність без держреєстрації та  придбали активи за доходи, з яких не сплатили податків, саме зараз держава запропонували законний механізм їх легалізації. До 1 вересня 2022 року кожен, хто отримував доходи, які були приховані від оподаткування, може скористатися правом на одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів», — зазначила Світлана Савчук.

Детальну інформацію щодо активів, які підлягають декларуванню у рамках податкової амністії, можна отримати у тематичному банері на субсайті Головного управління ДПС у Волинській області та за номером телефону «гарячої» лінії (0332) 777-106, яка працює щосереди з 10:00 до 12:00.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: