20:20, 02 Січня 2023

На Волині торік знешкодили понад тисячу боєприпасів

Минулого року волинські піротехніки знешкодили 1026 боєприпасів на Волині та понад 3,5 тисячі – на деокупованих територіях нашої країни.

Про це повідомляють на сторінці ГУ ДСНС України у Волинській області у «Фейсбук».

У 2022 році працівники групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення ГУ ДСНС України у Волинській області знешкодили 1026 застарілих боєприпасів часів минулих воєн, виявлених у Волинській області.

В умовах воєнного стану наші піротехніки у складі зведених загонів працювали на деокупованих територіях.

З 15 квітня по 27 вересня волинські піротехніки позмінно виконували завдання за призначенням у Чернігівській області. Волиняни здійснювали розмінування територій населених пунктів, об’єктів інфраструктури та життєзабезпечення населення Чернігівської області. Майже за півроку вони вилучили та знешкодили 3097 вибухонебезпечних предметів, обстежили понад тисячу гектарів території, 120 будівель та споруд, з яких 113 – житлові будинки.

З 28 вересня особовий склад групи піротехнічних робіт передислокувався на Донеччину, де й дотепер продовжує очищати нашу землю від небезпечного залізяччя війни, що триває. Станом на 1 січня волиняни знешкодили 492 боєприпаси різного ґатунку й обстежили понад 115 гектарів території Донеччини.

«Попри напружений графік роботи наші піротехніки разом із фахівцями іншими відділів долучилися до масштабної просвітницької кампанії із протимінної безпеки. У листопаді вони перебували на території Чернігівської області, де активно провадили такі заходи із населенням. За період 14-30 листопада минулого року проведені навчання із запобігання випадків травмування та загибелі людей у 6 громадах Чернігівщини для 1100 наших співвітчизників», – йдеться у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: