14:32, 03 Січня 2023

На Волині торік запрацювали нові підрозділи місцевої пожежної охорони

Завдяки цілеспрямованій роботі з органами місцевої влади, на Волині минулого року розпочали діяльність три нових підрозділи місцевої пожежної охорони та десять підрозділів Добровільної пожежної охорони.

Про це у «Фейсбук» повідомляє ГУ ДСНС України у Волинській області.

Це підрозділи, де працюють громадяни, навчені гасити пожежі та надати допомогу людям в умовах надзвичайних ситуацій.

Завдяки допомозі міжнародних партнерів і насамперед програмі USAID «Говерла», новостворені підрозділи, а також чимало діючих команд отримали на озброєння нове захисне спорядження, спеціальне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. Суттєвий внесок у боєздатність команд вклали завдяки співфінансуванню з місцевих бюджетів. Від Головного управління ДСНС області ці команди отримали пожежні автоцистерни (близько 10 одиниць), що вивільнені після постановки на бойове чергування нової техніки від ДСНС України.

Місцеві підрозділи пожежної охорони на селі – це надійний протипожежний захист майна і життя  мешканців громад від вогню. Боєздатні підрозділи можуть самотужки приступити до боротьби із вогняною стихією, що неодноразово відбувалось у їх практиці, а також надати допомогу рятувальникам ДСНС при гасінні пожеж в сусідніх населених пунктах відповідно до Плану залучення сил і засобів.

Цього року планується створити додатково ще три підрозділи місцевої пожежної охорони, а в кожній громаді планується створити Добровільні пожежні формування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: