14:44, 23 Вересня 2019

На Волині священик УПЦ МП заявив, що йому побили вікна. ФОТО

Учора, 22 вересня, протоієрей Володимир Мелесь заявив, що йому та його сім’ї погрожували представники місцевої громади ПЦУ.

Про це повідомили на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

У єпархії стверджують, що протоієрей Володимир проживає у будинку на законній основі, вся сім’я має державну реєстрацію, включно з неповнолітнім сином та малолітнім онуком.

“Забирайте речі і йдіть геть”, “забирайтесь”: саме такі слова у цей воскресний день, день коли церква вшановує пам’ять праведних Іоакима й Анни, лунали на адресу священика та його сім’ї від членів громади ПЦУ, села Садів, серед яких приймали активну участь вчителі місцевої школи. Коли ж, на допомогу священику, його дітям і онуку, почали сходитись люди, які залишились вірними Христовій Церкві, представники громади ПЦУ покинули будівлю. Але залякування й погрози продовжились в ночі”, — заявили у єпархії.

За словами прес-служби, о 03:25 у будинку отця Володимира, який також є домовим храмом релігійної громади УПЦ села Садів вибили два вікна.

“У будівлю священика полетіли металеві предмети. Ніхто не постраждав. Ми просимо відповідної реакції від правоохоронних органів на дане порушення. Адже, ще нещодавно отцю Володимиру та його сім’ї погрожували гранатами, про що ми повідомляли на нашому сайті. І вже сьогодні, посеред ночі, якісь металеві предмети полетіли у вікна. Як тепер засинати сім’ї священника, не спати біля вікон? Питання риторичне. Тому зараз сім’я православних християн потребує захисту, бажає жити без страху, у своєму рідному селі та відчувати себе захищеними у рідній Україні, де закон один для всіх”, — зазначали у повідомленні.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: