16:21, 08 Травня 2020

На Волині судитимуть директора підприємства, яке забруднило землю відходами

Перед судом постане директор підприємства, яке спричинило забруднення землі відходами. 

Про це інформують у прес-службі прокуратури Волинської області.

Прокурори Ківерцівського відділу Маневицької місцевої прокуратури, встановивши факт зволікання працівників поліції із розслідуванням, завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні про вчинене начальником виробництва одного із приватних підприємств району забруднення земель відходами та іншими матеріалами, шкідливими для життя, здоров`я людей та довкілля.

Слідство встановило, що посадовець господарського товариства, яке займається виробництвом деревного вугілля, порушив вимоги  Законів України «Про охорону навколишнього природного середовища» та допустив забруднення земельної ділянки у селі Журавичі Ківерцівського району  залишками продуктів переробки деревини, деревною смолою та твердими побутовими відходами.

Унаслідок цього в ґрунті значно перевищився вміст шкідливих речовин, що спричинило небезпеку для життя, здоров`я людей та довкілля.

Посадовця обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 239 КК України, й міру покарання йому визначить суд.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: