16:57, 10 Січня 2023

На Волині створили інтерактивну мапу для поселення переселенців

Благодійний фонд «Рокада» у Волинській області, який є виконавчим партнером Управління Верховного комісаріату ООН у справах біженців, створив карту місць масових поселень ВПО та вільних місць для поселення на території Волині.

Про це повідомили у благодійному фонді «Рокада».

Зроблена карта є інтерактивною, переселенці за її допомогою можуть дізнатися про контактні телефони шелтеру, подивитися, як виглядає поселення тощо. Телефон для довідок 067 447 0884.

Торік у цих шелтерах покращили умови проживання: завезли побутову техніку, ліжка, текстиль (матраци, ковдри, подушки, постіль, рушники та ін.) для створення гідних умов для вимушених переселенців в усіх куточках Волині. Станом на 10 січня у шелтерах, якими опікується «Рокада», є близько 500 вільних місць для поселення. Йдеться про 47 прихистків для поселення людей.

Це місця у гуртожитках, готелях, комунальних закладах тощо. Більшість місць розташовані в територіальних громадах, віддалених від обласного центру. Соціальні працівники благодійного фонду «Рокада» можуть допомогти з перевезенням переселенців та їхніх речей у місцях масових поселень ВПО на Волині.

Карта буде постійно оновлюватися.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного російського вторгнення в Україну, на Волині розмістили 75 993 вимушено евакуйовані особи.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: