18:34, 28 Липня 2020

На Волині спрямують майже вісім мільйонів на поліпшення житлових умов родин бійців АТО

На сьогоднішньому засіданні постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики депутати погодили проект  розпорядження «Про  розподіл субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на 2020 рік».

Про це повідомляють на веб-сайті Волинської облради.

Проект розпорядження розробили на виконання розпоряджень Кабінету Міністрів України від 01 липня 2020 року № 801-р «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей учасників бойових дій на території інших держав, визначених у абзаці першому пункту 1 статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю I – II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов, на 2020 рік», від 01 липня 2020 року №798-р «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для деяких категорій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, а також членів їх сімей», від 08 липня 2020 року № 838-р «Про розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України».

Погодивши проект розпорядження, депутати підтримали  пропозиції департаменту соціального захисту населення  ОДА, які сформовані   за інформацією райдержадміністрацій та міськвиконкомів про осіб, що перебувають на обліку для поліпшення житлових умов.

Для сімей загиблих, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та осіб з інвалідністю внаслідок війни I-II груп, які брали участь у зазначеній операції, на суму буде виділено 7 млн 777, 060 тис. грн.  У пояснювальній записці до проекту розпорядження вказано, що ця сума становить 21,7 відсотка до потреби.

Членам сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав та осіб з інвалідністю I-II групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, інвалідність яких настала внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах буде виділено 664 тис. 896 грн., що  становить 9,92% до потреби, поданої Мінветеранів станом на 01 березня 2020 року .

Крім того, враховано додаткові пропозиції департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації  щодо розподілу субвенції на виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, у сумі 660 тис. 887 гривень. Зазначена сума становить 7,3% до потреби, яка узагальнена і подана Мінветеранів станом на 01 квітня 2020 року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: