10:36, 14 листопада 2023

На Волині сплатили понад вісім мільярдів гривень податку на доходи фізичних осіб

За підсумками січня–жовтня 2023 року на Волині до бюджетів усіх рівнів перерахували 8 мільярдів 123 мільйони гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 1 мільярд 834 мільйони гривень більше проти аналогічного періоду торік.

Майже 6,4 мільярда гривень ПДФО надійшло до місцевих бюджетів. Тож саме сплачений із легальних доходів податок на доходи фізичних осіб – основне джерело бюджетної стабільності громад, – звертають увагу у Головному управлінні ДПС у Волинській області.

З огляду на належний податковий супровід платників податків і дієву взаємодію з представниками реального сектору економіки у податковій службі прогнозують позитивну динаміку сплати ПДФО за підсумками фінансового року.

Разом з тим, у Головному управлінні ДПС у Волинській області звертають увагу лідерів місцевого самоврядування на важливості повної легалізації трудової діяльності. Щоб органи місцевого самоврядування були фінансово спроможним виконувати передбачені функції та повноваження у сфері захисту населення та розвитку територій варто постійно опікуватися питання детінізації ринку праці та державної реєстрації підприємницької діяльності, – наголошують у податковій службі.

Порядок оформлення трудових відносин з найманими працівниками є однаковим для всіх роботодавців. Він включає три основні кроки:

– укладення трудового договору;

– оформлення наказу про прийняття на роботу;

– повідомлення Державної податкової служби.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: