10:39, 23 Травня 2023

На Волині сплатили 725 мільйонів гривень податку на додану вартість

Упродовж січня-квітня 2023 року господарюючі суб’єкти Волині спрямували до держбюджету 725 мільйонів гривень податку на додану вартість. Сума сплаченого ПДВ в області на 13,2 мільйона гривень перевищує очікувані показники.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області відзначають високий рівень податкової дисципліни місцевого бізнесу.

«Щомісяця переважна більшість наших платників податку на додану вартість сумлінно виконують свої податкові зобов’язання перед державним бюджетом. Зі свого боку фахівці податкової служби детально аналізують господарські операції СГД, що містять ознаки ризиковості та вживають комплекс заходів задля попередження потенційних бюджетних втрат. Щоб не потрапити до когорти ризикових платників представникам бізнесу варто уважно вивчати інформацію щодо своїх ділових партнерів і не планувати господарських операцій, що можуть стати підставою для призупинення реєстрації податкових накладних», — зазначає в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що позитивна податкова історія платника та відсутність сумнівних господарських оборудок створюють умови для успішної реєстрації податкових накладних та своєчасного відшкодування ПДВ.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області наголошують: національна безпека та оборона вимагають належного фінансового забезпечення. Країна здатна ефективно протидіяти ворогу за умови стабільних бюджетних надходжень і зразкової податкової дисципліни всіх платників податків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: