08:44, 12 Червня 2023

На Волині сплатили 6,7 мільярда гривень податків

За підсумками січня-травня 2023 року податковий внесок волинян до бюджетів усіх рівнів склав 6,694 мільярда гривень платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Про це інформують у секторі інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області.

Наразі сума сплачених податків в області на 31,2 % перевищує аналогічні надходження торік.

«Позитивна динаміка сплати податків, зокрема плюс 1,6 мільярда гривень проти фактичних надходжень такого ж періоду минулого року, переконує у відповідальності представників реального сектору економіки. Збережені робочі місця та швидка переорієнтація бізнесу до діяльності в умовах воєнного стану – визначальні чинники в питанні наповнення бюджетів. Зі свого боку ДПС забезпечує якісний податковий супровід», — коментує в. о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець підкреслив, що завдяки сучасним інформаційним рішенням, що впроваджені у процес адміністрування податків, податкова своєчасно реагує на потенційні ризики в наповненні бюджету.

«Своєчасна протидія ДПС спробам окремих представників бізнесу мінімізувати сплату податків чи задекларувати необґрунтовані збитки  дозволяє залучати до бюджету вагомі додаткові надходження», — наголошує Сергій Лисеюк.

У Головному управлінні ДПС у Волинській області висловлюють щиру вдячність кожному, хто чесно сплачує податки, дбаючи про фінансову безпеку держави та добробут громад  у період протидії загарбнику.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: