21:42, 25 листопада 2019

На Волині школа відзначила ювілей. ФОТО

У Ковелі 60-річний ювілей відзначила восьма школа.

Про це повідомили на сайті Ковельської міської ради.

У Палаці учнівської молоді відбулась урочиста академія з нагоди 60-річчя закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 8. На святкування ювілею прийшли педагоги, батьки, учні, друзі, з’їхалися випускники.

Відкрив святкову зустріч директор Василь Шворак, який розповів про славний літопис школи, досягнення педагогічного колективу та вихованців.

Продовжили екскурс у минуле у своїх виступах-спогадах керівники попередніх років Дмитро Корнелюк та Григорій Бойчук.

Привітали спільноту восьмої школи представники міської влади, управління освіти, голови профспілки та батьківського комітету, голова благодійного фонду народного депутата України Степана Івахіва «Патріоти Волині» Павло Самолюк, депутат Волинської обласної ради Віктор Козак, святі отці ПЦУ Василь та Ростислав, випускники.

Вони адресували присутнім слова вдячності і визнання за знання, частинку душі, яку вони віддають своїм вихованцям. Звучали щирі зичення подальших успіхів, терпіння, мудрості і віри в здібності й таланти учнів.

Звернувся до товариства і перший заступник міського голови Михайло Гетьман, який зауважив, що педагогічний колектив цього закладу завжди об’єднували любов до дітей та відданість справі, спільне бажання зробити свою школу найкращою.

Михайло Гетьман подарував музичний комплект для проведення культурно-мистецьких заходів. Також вручив подяки міського голови за вагомі здобутки у праці, високий професіоналізм, впровадження  інноваційних педагогічних технологій в освітній процес, активну громадську позицію Валентині Кравчук – вчителю зарубіжної літератури, Валентині Поляк — вчителю української мови та літератури, Аллі Юхимчук – вчителю музичного мистецтва, Аллі Колочун – секретарю.

Порадували всіх своїм співом та запальними танцями працівники та учні школи мистецтв, ансамбль народної пісні «Поліський дивоцвіт», народний танцювальний колектив «Барвінок», школярі та батьки закладу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: